Skip to content
Close

Про Frnds.Network

Frnds.Network team

Frnds.Network – це інноваційний соціальний проект, призначений створити умови для розвитку, успіху та реалізації особистості через взаємну підтримку учасників мережі.

Для цього у межах Frnds.Network створюються тематичні та локальні спільноти, що згуртовують учасників у відповідності до їніх прагнень, зацікавлень та місця проживання.

 

Ідея


Frnds.Network є оффлайн соціальною мережею.

Це означає, що учасники Frnds.Network створюють навколо себе коло друзів та однодумців. Справжніх, а не віртуальних. І взаємодіють із ними в справжньому житті, беручи разом участь у різних подіях та спілкуючись приватно.

Таким чинон учасники Frnds.Network формують особисту групу підтримки, що допомагає їм досяти життєвих цілей, будувати кар’єру, розвиватися професійно та знаходити своє місце в суспільстві.

Ми підтримуємо ідеї нетворкінгу, як ефективного засобу взаємодії між людьми та підвищення особистої ефективності кожного.

Детальніше про ідеї та цінності, які поділяє Frnds.Network можна подивитися тут.

 

Історія


Frnds.Network було започатковано влітку 2014 року у Києві сімома друзями, як організацію закритого, корпоративного типу, в першу чергу орієнтовану на спільні подорожі.

Концепція проекту поступово еволюціонувала. Сьогодні Frnds.Network розвиває нові напрямки діяльності та відкриває нові міста.

 
 

Структура Frnds.Network


Тематичні спільноти

Тематичні спільноти-клуби дають можливість учасникам реалізувати все розмаїття власних інтересів, приєднавшись до однієї чи декількох з них.

Наприклад:

 •  Travel.Frnds – спільнота тих, хто любить подорожі;
 • Book.Frnds – книжковий клуб;
 • Movie.Frnds – кіно-клуб;
 • Psycho.Frnds – психологічний клуб;
 • Fit.Frnds – спільнота фітнесу та спорту;
 • Writer.Frnds – клуб письменників;
 • English.Frnds – спільнота вивчення англійської мови;
 • Startup.Frnds – клуб стартап-підприємців.
  Тощо.

Кожен учасник Frnds.Network може запропонувати та започаткувати новий проект створення тематичної спільноти чи проведення заходу і отримати всю необхідну підтримку від Мережі вцілому та від окремих учасників зокрема.

Локальні спільноти

Локальні спільноти є місцевими осередками Frnds.Network.

 • Kyiv.Frnds – об’єднує учасників з Києва;
 • Lviv.Frnds – відповідно – зі Львова;
 • Vin.Frnds – Вінницький осередок.

Як і у випадку з тематичними спільнотами, учасники Frnds.Network можуть започатковувати локальні відділення, якщо в їхньому місті такого ще нема, або створювати окремі спільноти мікрорайону, які будуть частиною загальноміської спільноти.

Наприклад, Podil.Frnds та Obolon.Frnds можуть бути частиною Kyiv.Frnds.

 

Назва


Frnds.Network –  від англійських слів friends – друзі та network – мережа. Відповідно разом – Мережа Друзів.

Орфографія

Написання слова friends без голосних є особливістю молодіжного сленгу в англомовних країнах. Таким чином Frnds.Network підкреслює свою сучасність та орієнтованість у першу чергу на молодь, яка є найактивнішою частиною суспільства. Також саме таке написання відрізняє назву проекту Frnds.Network від випадкового вживання словосполучення.

Інші варіанти написання: Френдс.Нетворк, Friends Network.

Network

Слово network вказує на особливість організації Мережі, як “проектів в проекті”.

Крім того, network є відсилкою до нетворкінгу, ідею якого популяризує Frnds.Network.

 

Символіка


Знак

logofrndsNet-black105Символом Frnds.Network є вузол дружби. На логотипі він виконаний у формі традиційного кельтського безкінечного вузла. Таку форму вузол отримує, якщо його кінці завернути в середину.

Вузол дружби є популярним серед скаутів способом зав’язування краватки. В мистецтві зав’язування вузлів він відомий з древніх часів у багатьох народів. Декоративна версія цього вузла має назву Керрік мат.

У замкненому вигляді вузол дружби нагадує дві вісімки і являє собою подвійну безкінечність.

Таким чином вузол дружби символізує нерозривну міцну дружбу та любов. На заході він є популярним символом для татуювань серед друзів та закоханих. Також з цією символікою друзі дарують одне-одному подарунки.

Учасники Frnds.Network для відзначення своєї приналежності до Мережі можуть носити ювелірні прикраси у формі кельтського вузла дружби або використовувати його звичайну, відкриту форму, як елемент декорації одягу або сумок.

Девіз

Гаслом Frnds.Network є

Fidelitas, Auxilium, Inspiratio

В перекладі з латини – Вірність, Підтримка, Натхнення.
Ці слова відображають якості, які учасники Мережі прагнуть будувати у відносинах.

 

Участь у Frnds.Network


Приєднатися до Frnds.Network може громадянин України або іноземець старше 18 років, який розділяє викладені тут цінності, дотримується правил участі та був учасником хоча б одного із заходів Мережі.
Це можна зробити в статусі Гостя, Партнера або Дійсного учасника Frnds.Network. Участь може бути як індивідуальною, так і колективною (для організацій).