Skip to content
Close

Френдінг-майстерня

Увага!
З літа 2015 року Френдінг-майстерні проводяться лише в режимі обмеженого доступу, за попередніми запрошеннями.

Френдінг майстерня – це реактивний двигун розвитку дружніх відносин.
Саме така характеристика може найбільш влучно передати суть та ідею цього заходу.

Френдінг-майстерні були спеціально розроблені ентузіастами frnds.Network, як ефективний інструмент, призначений:

 • зібрати разом тих, хто усвідомив, що потребує мати більше друзів;
 • створити сприятливу атмосферу, яка б дозволила кожному учаснику майстерні розкрити себе справжнього, зрозуміти інших учасників та закласти початок новим дружнім відносинам.

Френдінг-майстерня відбувається у формі інтерактивного семінару.

Учасники залучаються до обговорення цікавих тем та виконання ігрових завдань. Це допомагає кожному проявити себе, показати свої сильні сторони, окреслити свої інтереси та захоплення.

Після проведення майстерні всі учасники отримують  список контактів у соціальних мережах усіх інших учасників. Ті, хто зацікавили одне-одного таким чином можуть продовжити спілкування у зручному для них форматі.

Прийнявши участь у Френдінг-майстерні Ви отримуєте:

 • від 12 до 50 нових знайомих (в залежності від типу майстерні);
 • кілька потенційних нових друзів;
 • розширення власної мережі зв’язків;
 • позитивне, приємне спілкування;
 • поліпшення комунікативних навичок;
 • гарно проведений вечір.

Зміни своє життя сьогодні! Відкрий серце для дружби!

 1. Для участі у Френдінг-майстерні новому учаснику необхідно заповнити реєстраційну анкету, а тому, хто вже брав участь у Френдінг-майстерні або інших заходах frnds.Network, потрібно подати спрощену заявку постійного учасника.
 2. Учасники сплачують Організаційний внесок, стандартний розмір якого складає від 80 гривень.
 3. Сума Організаційного внеску може бути іншою в залежності від місця проведення, меню харчування, кількості учасників та інших організаційних умов.
 4. Точна сума Організаційного внеску повідомляється учаснику у листі-підтвердженні його реєстрації, разом з реквізитами для сплати.
 5. Учасники, що належать до визначених Організаторами пільгових категорій, можуть отримати пільгу на сплату Організаційного внеску – до 90%.
 6. Детальніше про умови сплати Організаційного внеску та перелік пільгових категорій див. “Положення про Організаційний внесок”
 7. Детальніше про умови та правила участі у Френдінг-майстерні див. тут.
 8. Інформацію про дати та місця проведення Френдінг-майстерень можна отримати у розділі “Новини та події” веб-сайту frnds.Network. Також вона публікується на офіційних сторінках frnds.Network у соцмережах.

Бажаємо Вам успіху та чекаємо на зустріч!

Увага!
З літа 2015 року Френдінг-майстерні проводяться лише в режимі обмеженого доступу, за попередніми запрошеннями.

38 коментарів

 1. Alex
  @ 21:48

  Хочеться висловити величезну подяку організаторам за прекрасний вечір! Прекрасно підібрані група учасників! Чудові люди!
  Дякую за розвиток дружби і розкриття наших талантів (про які ми не знали)!!!

  Reply

 2. Othon
  @ 00:47

  Вражений. Це реально працює!

  Reply

 3. Віктор
  @ 22:32

  Захід насичений. Час іде швидко. В учасників немає приводу відволіктися. Формуються навички спілкування та контакту. Вечір та його елементи продумані, тактично збудовані. Використано різні види допоміжних матеріалів. Враження позитивні.

  Reply

 4. Катюша
  @ 20:03

  Ваша майстерня – просто казка!

  Reply

 5. Sedin
  @ 14:37

  У меня остались хорошие впечатления. Особо хотелось бы отметить темп мероприятия (вечер проходит на одном дыхании). Когда все закончилось, то было ощущение сожаления. Не хотелось домой.

  Reply

 6. Андрей Калинин
  @ 01:36

  Спасибо за такое мероприятие! Идея супер полезная!

  Reply

 7. Світлана Березовська
  @ 15:21

  Чудовий зал, якісно організований захід. Я весь час відчувала Вашу підтримку і те, що Ви мене орієнтували в процесі. Дякую. Мені було виключно приємно. Сподіваюся і надалі приймати участь у Ваших заходах.

  Reply

 8. Оксана Колос
  @ 09:52

  Це моя перша френдінг-майстерня. Вважаю, що даний тренінг корисний як для тих, хто шукає друзів, так і для тих, у кого немає браку у спілкуванні. Тому що в будь-якому випадку нові люди змушують нас рухатись далі і краще розуміти, що ти з себе насправді представляєш. Рекомендую всім!

  Reply

 9. Антон Орлов
  @ 13:16

  Вечір виявився насиченим і цікавим . Можу позитивно відзначити неформальність спілкування. Із задоволенням візьму участь у майбутніх заходах.

  Reply

 10. Геля
  @ 19:13

  Дуже цікава ігрова форма заходу. Учасники активні, всі залучені в роботу. Багато завдань для групового рішення, що, на мій погляд, дуже важливо.
  Спасибі велике за те, що так цікаво знайомите людей!!!

  Reply

 11. Олександр Іваненко
  @ 01:04

  Активна аудиторія, прекрасне місце проведення, хороші ведучі. Бажаю вам успіхів у подальшому розвитку і респект всій вашій команді!

  Reply

 12. Жанна
  @ 00:04

  Просто свято!!! Дуже дякую за задоволення і відмінно проведений час!!!

  Reply

 13. Марина Слюсаренко
  @ 10:10

  Цей досвід був пізнавальним, а всі знайомства корисними!
  Дуже часто ми заплутуємося в життєвих буднях, у своїх проблемах і нам не вистачає якось поштовху, знаку чи маленької підказки, які б допомогли побачити все по іншому і рухатися вперед.
  Якраз ось такі зустрічі і є свого роду підказками, коли ми можемо у спілкуванні з іншими людьми вийти за межі своїх уявлень про світ і про себе. Побачити себе іншими очима.
  Я вважаю, що найголовніше в такого роду зустрічах – обмін енергією та емоціями!
  Завдяки френдінг-майстерні я нарешті наважилася почати справу, яку відкладала вже кілька років і про яку постійно “ненароком” забувала.
  Дякую вам! Бажаю успіху у такій потрібній, корисній справі!

  Reply

 14. Руслан
  @ 17:15

  Мне понравилось!

  Reply

 15. Ася
  @ 13:11

  А можна прийти с парнем и подругой?

  Reply

  • frnds.Network
   @ 23:24

   Так, звичайно, але при реєстрації вкажіть, що ви пов’язані і хочете брати участь разом, інакше вас можуть розподілити по різним групам 😉

   Reply

 16. Настя Романенко
  @ 20:33

  Відвідавши ФМ, відзначила для себе великий обсяг проведеної організаторами роботи.
  Всі гості беруть активну участь у процесі. Увага гостей адекватно фокусується ведучим, дається можливість виступити і показати себе кожному гостю, враховуються індивідуальні та психологічні особливості кожного гостя.
  Ігрові завдання проводилися без агресивної конкуренції, дружелюбно, що є безперечною заслугою ведучих та організаторів.
  Ведучі знаходили неординарні підходи до гостей, які були досить різними і соціально, і за темпераментами. На мій погляд, все було цікаво, насичено новими враженнями і абсолютно затишно з точки зору емоційного фону в групі.

  Reply

 17. Matilda
  @ 21:50

  Все было отлично! Спасибо оргам!

  Reply

 18. Ancrien
  @ 16:17

  Скажу честно, я думал будут какие-то ботаники. Но нет, нормальные серьезные люди. Даже деловые. Молодеж вся активная такая. Только вот о дружбе тяжело было думать, когда рядом было столько красивых девушек. На некоторых даже жениться захотелось. Буду к вам заглядывать иногда. Может полюбит принцесса какая-то перспективного програмиста? 😉

  Reply

  • Юлія Зінченко
   @ 00:48

   А я навпаки думала, що всі будуть такі геть серйозні і похмурі, а побачила милих і добрих людей. Майже всі були перший раз, але було затишно і невимушено.

   Reply

 19. Ася
  @ 18:41

  А почему никто не говорит, что мы круто наелись? Или кормят только избранных? 😉 Все было классно и объедительно!

  Reply

 20. Володимир Л.
  @ 22:34

  Я сумнівався чи воно мені треба бо загалом і сам можу собі друзів знайти і з дівчатами не маю проблем. Але подумав так подумав, що мабуть і не так багато в мене друзів, а справжніх і не знаю чи є. І от уявіть собі пішов я на френдінг майстерню і тепер дружу з дівчиною. Ну я не знаю чи це кльово чи нє, не тешо вона мені як дівчина не подобається. Та подобається, але ми справді дружимо, а я раніше ніколи не знав як то можна з дівчиною дружити. Таке от.

  Reply

  • Юлія Зінченко
   @ 00:55

   Ну а я от завжди дружила з хлопцями не менше ніж з дівчатами. Так шо не хвилюйся, все у Вас буде добре.

   Reply

 21. Юлія Зінченко
  @ 00:43

  Мені сподобалося! Було цікаво, часом смішно і зовсім навіть не страшно. А я повірте боялася ))

  Reply

 22. Алла Радченко
  @ 16:56

  Вечер был проведен по четкому, проработаному плану и в очень хорошем, приятном ритме.
  Сначала была определена тема вечера, представлены участники. Каждый, отвечая на интересные вопросы, коротко рассказал о себе.
  Изложеная учасниками информация использовалась потом для моделирования упражений и игр.
  Всем действительно было уделено равное внимание. Были общие, груповые и индивидуальные задания, с которым все справлялись с интересом.
  Я хотела бы выразить чувство полного удовлетворения методикой проведения вечера, подачей информации, обсуждаемыми темами.
  Ведущий-организатор хорошо владеет предметом, имеет хороший подход к людям.
  Желаю будущих успехов!

  Reply

 23. Руслан
  @ 23:54

  Молодцы!!! С каждым разом все лучше! Так держать!!!

  Reply

 24. Альона Богун
  @ 01:35

  Це був для мене зовсім новий досвід. Справді зустріла людей, з якими мені хотілося б підтримувати зв’язок і далі.

  Reply

 25. Аліна Бондарчук
  @ 17:59

  За один вечір я познайомилася з хірургом-травматологом, юристом-правозахисником, журналісткою, агентом з нерухомості (яка допомогла мені знайти квартиру), художником-татуювальником, перукарем, помічником депутата, студенткою-поетесою (вона казала – віршувальниця), розробником додатків для Андроїду, фотографом, мандрівником (який був у безлічі країн), молодесеньким офіцером, який нещодавно повернувся з Донбасу і вихователькою дитячого садочку, яка пише казки та вишиває сорочки.
  Відверто кажучи серед решти моїх знайомих, за все моє життя не назбирається такої палітри. Спілкування з цими людьми дуже розширило мій кругозір. Сподіваюся, що я також була корисним учасником.

  Reply

 26. Ася
  @ 13:02

  Ценю умение организаторов создавать уютную атмосферу! Для меня это очень важная сторона медали!

  Reply

 27. Софія Шевченко
  @ 15:08

  Я була на Френдінг-майстернях, які проводилися у конференц-залах, була у кафе, була у пафосному бізнес-центрі і не менш пафосному ресторані, але цього разу коли влаштували пікнік, мені сподобалося найбільше. І їжа була звичайна і люди ніби такі ж як завжди, але мабуть природа дала своє. Я почувалася дуже класно, настрій ще довго був неймовірний! Дякую всім! Всіх цілую! Особливо дякую Даринці! Ти найкраща!!!

  Reply

  • Даша Мороз
   @ 19:18

   Так, було круто! Сонечко, ти неймовірна, класна дівчина!!! Обіймаю дуже!! :-* Люблю!

   Reply

 28. Тимур
  @ 21:07

  Я присутствовал на френдинг-майтерни в марте. Понравилась атмосфера в зале. Все с интересом слушали тренеров, а они всегда были готовы помочь и ответить на любые вопросы. Это все было новым для большинства, тем не менее, было видно, что все участвующие не просто пришли скоротать вечер, а действительно хотят найти новых друзей и стараются наладить отношения уже тут и сейчас. Я с удовольствием продолжаю общение почти со всеми с кем познакомился.

  Reply

 29. Ліна
  @ 11:44

  Велике спасибі за прекрасне свято для душі і серця. Спасибі всьому колективу організаторів.

  Reply

 30. Руслан Петренко
  @ 19:10

  Хороша компанія, ще й приправлена смаколиками, – те шо треба.

  Reply

 31. Сергій Добровольський
  @ 17:27

  Сподобалося все. Дуже радує те, що проводиться в невеликих групах.Всім приділяють належну увагу.Молодці!Продовжуйте в тому ж дусі!Дякую!

  Reply

 32. Юлія Малюк
  @ 21:53

  Френдінг-майстерня перевершила мої очікування – вперше я побачила, яким цікавим може бути колективне міроприємство для знайомств. Всі учасники були зосереджені і з задоволенням вирішували запропоновані завдання. Взагалі, Френдінг-майстерня – це дуже хороша ідея.
  Так само мені дуже сподобалося, те, як ведуча організовує вечір – на кожному кроці підмічала продуманість усього. Дуже творчий підхід. Все подається у ігровій формі, і таким чином в приймаючих участь виникає більше інтересу до процесу.
  І не можу не відзначити, як спілкуються ведучі між собою і з іншими учасниками – завжди спокійним, доброзичливим голосом, в незалежності від ситуації. Мені дуже сподобалося, те, що вони не тільки виконують свої обов’язки як ведучих вечора, але і допомагають вирішити ситуації, що виникають між учасниками і вели себе дуже тактовно.
  Приємно була здивована особистими рекомендаціями, які мені потім надіслали організатори. Свого роду покрокову програму зі створення кола друзів і розвитку відносин. Знаю, що це робиться не для всіх, але в мене була дуже складна особиста ситуація (я написала про неї при реєстрації). Не очікувала, що на мої проблеми звернуть таку увагу.
  Дякую!

  Reply

 33. Таня Кравчук
  @ 00:40

  На френдінг-майстерні ми вчилися дружити. Для мене це був тренінг із взаємодії між людьми.
  Ведучий майстерно відчував виникаючі запити групи, вміло використовував їх для зближення учасників, давав вичерпні відповіді. За допомогою питань та прикладів учасників, демонстрував можливість застосування запропонованих рішень у реальних відносинах.
  Дуже сподобалася здатність ведучого якісно оцінювати потенціал учасників та надавати тактовні рекомендації щодо усунення проблем і прогалин у прийнятих поведінкових моделях та концепціях побудови відносин.
  Хочу висловити подяку за прекрасно проведений вечір, приємну обстановку та корисні знайомства.
  Сподіваюся на подальшу співпрацю.

  Reply

 34. Сергей
  @ 00:55

  Мы с женой решили пойти на организованный вечер, хотели развеяться, узнать что-то новое, познакомиться с интересными людьми – получили массу удовольствия: обстановка на мероприятии была настолько непринужденная, что мы уже через 10 минут совершенно забыли, что рядом с нами еще мало знакомые люди и что мы пришли на новое для нас мероприятие, вечер прошел прекрасно, организаторы умело чередовали разные процессы:было интересно и узнать что-то новое в области человеческих отношений, и поиграть с участниками в веселые игры, мы познакомились и пообщались с интересными людьми, в общем, мы с женой остались довольны, всем рекомендую, хороший вечер вам будет обеспечен!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.