Skip to content
Close

Як знайти друзів?

Chandler lonely - frndsInUa
 1. Скажіть «так»! Коли хтось вас кудись запрошує – погоджуйтеся! Навіть якщо ця людина не викличе у вас інтересу, вона може познайомити вас з іншими людьми. Люди, яких ми знаємо, представляють нас людям, яких знають вони. Відвідуйте різноманітні заходи, вечірки та зустрічі з метою отримання нових знайомств. Якщо ви знаєте когось, хто має велику мережу знайомств, обов’язково попросіть, щоб ця людина запрошувала вас на заходи, які сама відвідує. Поясніть, що ви хотіли б мати більше друзів.
 2. Знайдіть собі хобі. Приєднайтеся до якоїсь спільноти або беріть участь у подіях, які підтримують Ваші захоплення. Нехай це буде туристичний клуб, літературне об’єднання або школа танців. Будь-що, головне, щоб це зайняття справді цікавило Вас і Ви могли там знайти своїх однодумців.
 3. Приєднайтеся до спортивної команди. Поширене хибне уявлення, що ви повинні бути дійсно крутим, щоб займатися спортом. Але не всі команди складаються лише з професіоналів. Часто їм дуже не вистачає гравців і вам будуть справді раді.
  Вірність, братерство і допомога у скруті. Ви б хотіли, щоб ваші друзі були такими? Друзі по спорту можуть стати для вас надійною підтримкою. Можливо вам спочатку здасться, що вас не приймають, але пам’ятайте – навколо вас люди. А тому не залишайте всю роботу на них. Робіть перший крок. Заговоріть про нейтральні речі. Знайомтеся. Спілкуйтеся на тренуваннях та після ігор – це чудовий спосіб здобути справжніх друзів.
 4. Волонтерство. Станьте добровольцем місцевого громадського руху або благодійної
  Обійми друзів лікують!
  Обійми друзів лікують!

  організації. Це чудова можливість познайомитися з активними особистостями. Люди, які готові жертвувати своїм часом заради суспільного блага, частіше інших бувають справжніми, відданими друзями. У Вас буде можливість проявити себе з несподіваного боку, глибше розібратися в собі та заслужити авторитет серед членів організації. Ви отримаєте реальні підстави пишатися собою, а допомагаючи іншим збудуєте навколо себе коло доброзичливців.

 5. Скористайтеся допомогою Вашої собаки або дитини. Собаки і діти миттєво ламають кригу, яка заважає людям заговорити з незнайомцями. Власники тварин і батьки знають, що варто опинитися у людному місці, як навколишні починають цікавитися породою собаки та віком дитини. Гуляйте з собакою у парку, де зазвичай є багато любителів тварин і скоро у Вас з’являться друзі на цьому ґрунті. Батькам ще легше, особливо мамам. Діти – улюблена тема для спілкування молодих мам і лише інші мами можуть їх зрозуміти. Дитячий майданчик, приймальня педіатра та різні дитячі гуртки – це місця де Ви зустрінете маленькі натовпи батьків, що прагнуть Вашого спілкування.
 6. Навчайтеся. Запишіться на курси іноземних мов, гончарної майстерності або отримайте другу вищу освіту. Якщо озирнутися назад, то можна помітити, що з багатьма нашими друзями ми познайомилися під час навчання. Школи та університети просто створені для зародження дружби. В навчальних закладах нам мимоволі доводиться взаємодіяти з іншими студентами. Виступаючи на семінарах, ми отримуємо трибуну, можливість бути почутими. Так, ті хто розділяють наші думки, можуть зрозуміти, що мають щось спільне з нами.
 7. Зустрічі випускників. Дізнайтеся чи є поряд з Вами місцеве відділення клубу випускників Вашого університету або факультету. Чи проводять вони якісь регулярні заходи, вечірки. Якщо ні, то Ви можете звернутися в університет і запропонувати допомогу в його організації. Як правило, Вашій ініціативі будуть раді і посприяють з інформуванням та запрошенням інших випускників. На таких заходах у людей з’являється відчуття спільності і Ви можете швидко розширити Вашу локальну мережу зв’язків.
 8. Познайомтеся з сусідами. Всім подобається ідея знати своїх сусідів. Так що будьте тим, хто допомагає це зробити. Якщо Ви спечете пиріг, щоб пригостити сусідів – людям буде приємно. Прийміть участь у суботнику або станьте його ініціатором. Організуйте пікнік і запропонуйте сусідам приєднатися. Життя стає значно комфортнішим, коли навколо нас живуть люди, які нам посміхаються!
 9. Станьте постійним відвідувачем. Нехай це буде місцева кав’ярня або магазинчик на сусідній вулиці. Заговоріть з людьми, яких Ви часто бачите і вже впізнаєте. З’являйтеся регулярно на літературних зустрічах письменників, які Вам подобаються, ходіть на вечори живої музики. Познайомтеся з власниками та організаторами. Станьте тим, кого вони впізнають. Це працює для спортивних залів, перукарень, ресторанів, парків, ринків та інших місцевих закладів поруч з Вами.
 10. Приєднайтеся до унікальної оффлайн соціальної мережі – Frnds.Network! Вона заснована саме для того, щоб допомогти зустрітися людям, які відкриті для нових знайомств, створення зв’язків та розвитку дружби. Відвідуйте заходи, організовані Frnds.Network, подорожуйте з нами, навчайтеся, реалізуйтеся як творча особистість та знайдіть друзів з усієї України та світу!
Friends together - frndsInUa
Знайди радість в друзях!

 

14 коментарів

 1. Софія Шевченко
  @ 10:21

  Люди, цінуйте друзів! Вони найдорожче, що у нас є! Вони наша друга родина!

  Reply

  • Катя
   @ 22:44

   а коли друзів немає взагалі? у нас так склалось з нареченим, що ні у кого з нас немає друзів. його компанія розлетілась, моя єдина подруга поїхала за кордон. і нам нема з ким погуляти

   Reply

   • Myroslaw V. Jartur
    @ 19:19

    Дуже часто причиною того, що нема друзів є мала кількість соціального спілкування. Ми не маємо друзів бо просто не зустрічаємо тих людей, з якими можна дружити. Потрібно старатися частіше виходити в люди і обирати ті місця, де збираються компанії ваших однодумців на регулярній основі.

    Reply

   • Дармороз Аліса
    @ 00:41

    Помолись Богу щоб були друзі

    Reply

 2. Ancrien
  @ 14:09

  Дельно. Но про собак и детей вы зря это. Растерзают вас защитники животных и цветов жизни.

  Reply

  • Ася
   @ 19:29

   А чем их тут обидели? Для дружбы все средства хороши. А будут счастливые родители, будут стчастивы и дети и собаки 😉

   Reply

 3. Вікторія
  @ 10:06

  А ще, причиною можуть бути індивідуальні особливості людини, а саме, занадто висока відповідальність, в пріоритеті загальнолюдські цінності (довіра, повага, гідність, чесність і ін.), що як на мене, зараз, частіше відлякує людей ніж приваблює, нажаль.

  Reply

 4. Настя
  @ 16:37

  В мене дуже мале соціальне коло,друзів немає,бо немає кому довіряти,як самому собі.Мені 17,але немає з ким піти навіть на дискотеку,я ж не прийду сама…

  Reply

  • Alex
   @ 14:44

   Така ж тєма, Настюш.., хоч мені на 20 років більше 😂
   Легше самому кудись піти ніж вмовити кого небудь піти разом ..

   Reply

   • Настя
    @ 13:00

    а мені менше, але друзів нема! Жодного. Не враховуючи двохлітню дитину – єдиного друга.

    Reply

 5. Viki
  @ 19:22

  Привіт. Мені 24 , теж немає друзів, всі роз’їхалися, давайте знайомитись

  Reply

  • Катя
   @ 16:48

   Привіт, хто не проти спілкуватись, пишіть)

   Reply

  • Катя
   @ 16:53

   Привіт, давайте знайомитись)

   Reply

 6. Лиза
  @ 21:49

  Знайомих дуже багато,но настоящих друзів не має,є одна подруга ми звичайно вважаємось найкращими,але я за 10+ років розумію що це не та людина.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.