Skip to content
Close

Правила участі у заходах Frnds.Network

Terms and conditions - frndsInUa

І. Загальні положення

 1. Frnds.Network організовує та проводить різноманітні заходи і події, зокрема – семінари, тренінги, майстер-класи, подорожі та інше.
 2. Метою проведення заходів Frnds.Network є реалізація творчого потенціалу учасників заходу, збільшення ними кола друзів та досягнення оголошених цілей Frnds.Network.
 3. До участі в заходах, що організовуються Frnds.Network (далі – Заходи) допускаються громадяни України та іноземці віком від 18 років.
 4. За рішенням Організаторів та відповідно до умов проведення окремих Заходів, до участі можуть допускатися особи від 14 років.
 5. Робочою мовою на заходах, що організовуються Frnds.Network є українська мова.
 6. За рішенням Організаторів та відповідно до умов проведення окремих Заходів, у якості робочої мови Заходу може визначатися англійська та інші мови.
 7. Особа, що бере участь у заходах, організованих Frnds.Network (далі – Учасник), повинна розділяти цінності та ідеї Frnds.Network,  опубліковані на сторінці “Бачення та цінності”.

 

ІІ. Умови реєстрації учасників

 1. Особа, яка бажає взяти участь у Заходах, повинна подати реєстраційну заявку учасника (далі – Зявка).
 2. Заявка заповнюється онлайн, за посинанням, яке вказується на сторінці з описом Заходу.
 3. Заявка повинна бути подана вчасно, у терміни, що вказуються на сторінці з описом Заходу.
 4. Заявка повинна заповнюватися у повному обсязі, а подана інформація бути лише достовірною та актуальною.
 5. Відправлення Заявки не гарантує участі у Заході.
 6. Після відправлення Заявки, особа повинна отримати на електронну адресу, вказану при реєстрації,  лист-підтвредження від Організаторів Заходу.
 7. Заявника буде внесено в списки Учасників та допущено до участі у Заході тільки після отримання листа-підтвердження .
 8. У випадку, якщо це передбачено умовами проведення Заходу, Учасники сплачують Організаціний внесок (детальніше про умови сплати Оргвенеску та можливі пільги див. тут).

 

ІІІ. Правила поведінки та відповідальність учасників

 1. Учасники повинні виконувати всі інструкції Організаторів, які стосуються проведення Заходу та приймати активну участь у його проведенні.
 2. Всі Учасники повинні дотримуватися норм українського законодавства та культури поведінки.
 3. Участь у Заходах у нетверезому стані забороняється.
 4. Учасники повинні проявляти толерантність та уважність до інших Учасників Заходу.
 5. Учасникам забороняється нав’язувати своє спілкування, проявляти неповагу, ображати чи завдавати будь-які незручності іншим Учасникам під час Заходу та після його проведення.
 6. Учасники повинні усвідомлювати, що у випадку продовження спілкування з іншими Учасниками після продоведення Заходу, вони самі несуть відповідальність за наслідки цього спілкування та розвиток своїх відносин.
 7. Учасники повинні дбайливо ставитися до майна та матеріальних ресурсів, які використовуються для проведення Заходу та використовувати їх тільки за призначенням.

IV. Права учасників

 1. Учасники мають право на отримання будь-якої допомоги від Організаторів, яка необхідна Учасникам для комфортної та ефективної участі у Заході, в межах можливостей та компетенції Організаторів.
 2. Учасники мають право звертатися до Організаторів з будь-якими питаннями та отримувати всю необхідну інформацію стосовно проведення Заходу та власної участі у ньому.
 3. Учасники мають право відмовитись від участі у Заході, завчасно попередивши Організаторів.
 4. У будь-який момент проведення Заходу Учасники можуть припинити свою участь у ньому, керуючись особистими причинами.
 5. Учасники мають право взаємодіяти з іншими Учасниками на засадах добровільності та у відповідності до умов проведення Заходу.
 6. Учасники мають право користуватися всіма ресурсами та матеріальними засобами, які передбачено згідно умов проведення Заходу.
 7. Учасники мають право на отримання всіх особистих матеріалів та засобів,  які передбачено згідно умов проведення Заходу.
 8. Учасники мають право на отримання сертифікатів, дипломів та свідоцтв, які підтверджують їхню участь та успішне проходження Заходів, якщо це передбачено умовами їх проведення.

V. Заключні положення

 1. Дотримання даних правил, а також правил, які визначаються умовами проведення окремих Заходів, є обов’язковим для всіх Учасників Заходів.
 2. У випадку порушення Учасником даних правил, Організатори мають право відмовити йому у продовженні участі у Заході без відшкодування організаційного внеску та вимагати, щоб він покинув місце проведення Заходу.
 3. Особи, які порушують дані правила, в подальшому не допускаються до участі у заходах, які організовує Frnds.Network.