Skip to content
Close

Цінності та бачення Frnds.Network

Friends guys hugs. Frnds.Network

Frnds.Network створена для тих, хто усвідомив, що дружба є однією з найважливіших складових здорового життя та особистої реалізації кожного з нас.

Ми вважаємо, що можливість дружити є даром людини, але цей дар необхідно в собі віднайти і навчитися ним користуватися.

Сучасне суспільство дуже мало уваги приділяє відносинам між людьми. Ми всі зосереджені на зовнішніх речах: [pullquote-right]«Frnds.Network — це Гоґвортс!»[/pullquote-right] прагнемо отримувати хороші оцінки, вступити до найкращого університету, здобути професію, збудувати кар’єру. Ми досягаємо висот, але, не зважаючи на гучність перемог і престижність зайнятого положення, більшість із нас залишається нещасливими.

Чомусь із поля зору людства випадають найважливіші речі — любов, дружба, взаємовідносини.
Ми живемо в оточенні людей. Люди є соціальними істотами. Саме від інших людей і від відносин з ними залежать як наші зовнішні успіхи, так і внутрішнє задоволення життям, гармонія у душі, мир у серці, щастя.

Чомусь ні в школах, ні в університетах нас не вчать як збудувати міцну сім’ю, як розвивати стосунки з людьми, як любити і як дружити.

Це дивно і це жахливо, але більшість із нас насправді не знає, що таке любов і що таке дружба…

Frnds.Network створена для того, щоб заповнити цю прогалину. Наша задача — розвинути таке середовище, де кожен може навчитися будувати здорові відносини та найголовніше — знайти друзів. Справжніх друзів!

Ми вважаємо, що дружба є формою любові. Справжня дружба завжди сповнена любові, а справжнє, взаємне, кохання обов’язково базується на дружбі.

Ми вважаємо, що дружба є основою будь-яких позитивних відносин. На роботі, в сім’ї, з нашими батьками і дітьми, з сусідами і домашніми тваринами.

Ми вважаємо, що друзів має бути багато. Звичайно, близьких друзів багато не буває, але ми вміємо відрізняти різні види дружби. Близькі друзі стають для нас рідними, частиною нашого життя і нашої душі. А “не близькі” — це наш соціальний капітал. Це люди, які просто на нашому боці.

Frnds.Network є унікальним соціальним проектом. Аналогів в Україні і в цілому світі фактично не існує.

Що ж таке Frnds.Network?

Frnds.Network — це Гоґвортс.
Ми вчимося таємничим мистецтвам, розвитку відносин і побудови мережі зв’язків. Учасники Мережі озброєнні чарівними паличками та заклинаннями, які допомагають їм вирішувати різні життєві задачі і просто поліпшувати настрій собі та оточуючим.

Frnds.Network — це лицарський орден.
Ми цінуємо вірність та мужність. Ми слідуємо Кодексу честі.
Захистити слабкого, підтримати друга у скруті, поступитися місцем бабусі, подати руку дівчині — правила учасника Мережі.

Frnds.Network — це масонська ложа.
Ми хочемо змінити світ і віримо, що дружба світ врятує.
Учасники Frnds.Network допомагають одне одному. Завдяки широкому колу зв’язків вони можуть досягнути високого положення, щоб впливати на суспільство та міняти стан речей на краще.

Frnds.Network — це громадська організація.
Ми прагнемо розвитку українського суспільства. Frnds.Network ініціюватиме і втілюватиме громадські, соціальні та благодійні проекти.
Frnds.Network організовує для учасників Волонтерські групи та підтрмує їхню участь в інших громадських об’єднанях. Ми за соціальну активність!

Frnds.Network — це бізнес-корпорація.
Ми підтримуємо розвиток молодіжного підприємництва. Frnds.Network заохочує учасників до прояву бізнес-ініціативи та співробітництва.
Ми за екологічний та соціально-відповідальний бізнес.
Наші підприємці беруть участь у благодійних проектах та забезпечують достойні умови для працівників.
Frnds.Network ставить собі завдання створити середовище для розвитку бізнесу учасників та започаткування стартапів. Підтримуючи бізнес, ми прагнемо дати можливість всім учасникам, які не є підприємцями, знайти найкращу роботу та реалізувати себе в творчості.

Frnds.Network — це клуб знайомств.
Всіх учасників Мережі об’єднує бажання дати місце Дружбі у своєму житті. Ми прагнемо знайти нових друзів, бо знаємо, що сто друзів — краще за сто гривень. Ми хочемо покращити та поглибити відносини зі старими друзями.
Frnds.Network організовує безліч різноманітних заходів, де кожен може за один вечір отримати десятки нових знайомств, друзів та ділових контактів.
Романтичні знайомства будуть також, адже в нас є і хлопці, і дівчата.

Frnds.Network — це туристичний рух.
Ми любимо подорожувати, пізнавати світ та знаходити друзів в інших містах і країнах. До заходів Мережі залучаються іноземні учасники. Frnds.Network організовує мандрівки, походи та туристичні табори.

Frnds.Network є центром мистецтва, творчості та науки.
Для учасників Мережі створюються спеціалізовані відділи та підрозділи, де кожен може знайти себе у тому, що йому цікаво, та познайомитися з однодумцями.

Frnds.Network — це навчальний заклад.
Ми організовуємо семінари з різних академічних дисциплін, проводимо навчальні програми та майстер-класи.
Викладачами Frnds.Network як учасники Мережі, так і запрошені спеціалісти — фанати своєї справи. Кожен, хто має творче захоплення і прагнення поділитися своєю пристрастю — може навчати.
Процес навчання навмисне організований так, щоб студенти комфортно знайомилися між собою та знаходили друзів.
Найголовнішою дисципліною, що викладається в Frnds.Network є мистецтво Відносин.

Frnds.Network — це соціальна мережа.
На відміну від соціальних мереж, що існують в інтернеті, Frnds.Network об’єднує людей у живому спілкуванні, в реальному житті та в справжніх стосунках.

Приєднуйся!

Нові друзі чекають на тебе!

11 коментарів

 1. Othon
  @ 18:48

  Це те, що я так давно шукав!

 2. Катюша
  @ 21:22

  Я вражена, навіть приголомшена. Ніколи не думала, що можна так легко розширити своє коло спілкування.

 3. Mariusz Czerwinski
  @ 15:55

  You have created a wonderful project! I was amazed at how thought out is the idea and how extraordinary is the realization.
  Thank you for your hospitality! Ukrainians are wonderful people. You definitely will be in Europe because you are Europe. Perhaps more than most Europeans.
  Sława Ukrainie! Polska z wami! Niech Wam szczęście sprzyja!

 4. Настя Романенко
  @ 21:17

  Мене вражають люди, які вміють бачити у звичних, буденних речах щось зовсім інше ніж більшість навколо, щось глибше. Я розуміла завжди, що дружба – це добре, це важливо, але не усвідомлювала наскільки і яке взагалі вона місце займає в житті. Академія Друзів – це щось по-справжньому революційне!

 5. Софія Шевченко
  @ 13:16

  Дякую Вам за все!!! Ви правда змінили моє життя! Дружба врятує світ!

  • Даша Мороз
   @ 19:35

   Соня, а ти змінила моє життя! Дякую, що ти є!

 6. Ancrien
  @ 14:48

  Ну что тут скажешь? Я не ожидал! Надеюсь Вам удастся осуществить все задуманое. То что вы делаете ребята – это снос шаблона. Не загордитесь.

 7. Альона Богун
  @ 01:43

  Я коли перед семінаром зайшла на сайт і прочитала опис про Академію, то подумала, що то забагато всього. Зараз лише усвідомлюю наскільки масштабні у Вас задуми і що тут не викладено навіть малої частини. Цікаво побачити Академію Друзів через десять років. Нехай у вас все вийде!

 8. Світлана Березовська
  @ 19:38

  Дуже приємно усвідомлювати, що в цьому світі є такі люди як Ви, які не просто кажуть, що треба мир і дружба, а які в реальності намагаються змінити світ своїми силами.

 9. Єва
  @ 11:27

  Ви займаєтеся дуже потрібною справою. Дружба – це прекрасно! Дякую за те, що ви є!

 10. Тарас
  @ 09:01

  В мене майже немає друзів хочу їх знайти!